مشخصات فنی

دوام فوق العاده و پایدار در مقابل شرایط جوی

رنو پلاست یک رنگ معمولی نیست.این اولین سیستم پوشش می باشد که به روش شیمیایی و به شکل جدا ناپذیر با سطح پی وی سی پیوند می خورد.این باعث می گردد که رنو پلاست با حرکتهای انقباضی و یا انبساطی سطح همراه بوده و پیوستگی خود به سطح را حفظ کند.این رنگ پایه آب و سازگار با محیط زیست و ویژه سطوحپی وی سی از سال 1985 میلادی تا کنون امتحان خود را پس داده است.

رنگ سرد (Cool Color) پایدار در برابر اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز آفتاب

رنگدانه های ویژه در این رنگ باعث ثبات بالا در برابر اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز می گردد . دمای سطح کاهش یافته و پایداری اجزا مرتبط ساختمان به نحو چشمگیری افزایش می یابد.

طراحی دکوراتیو برای نمای داخلی و بیرونی

تنوع بالای رنگ فضای زیادی جهت خلاقیت فراهم می آورد.رنگهای سیر ، رنگهای طرح دار ، رنگهای متالیک ، طرح آلومینیوم و جلوه های رویال.

نیاز به نگهداری خاص ندارد

رنگ یک لایه پوشش یکدست و پیوسته ایجاد نموده و اجازه نفوذ ذرات آلودگی را به خلل و فرج سطح نمی دهد.جهت دوام و پایداری سطح نیازز به مراقبت خاصی نمی باشد.در صورت تمایل برای جلای سطح می توان از محصول ویژه استفاده نموده.

سهولت در تمیز کردن

به جهت خاصیت پاکیزگی آسان (Easy to Clean Effect) به سهولت با مواد شوینده معمول و آب تمیز می گردد.برای تمیز کردن اساسی رنوکول کلینکس پیشنهاد میگردد.

اجرای آسان

رنگ یک مرحله ای بدون نیاز به میکس شدن ، بدون بوی آزار دهنده - آتشزا نمی باشد .
- تمیز کردن پروفیل با HR 1
- پاشش یک لایه +KP 1

قابل استفاده در سراسر جهان

حتی در مناطقی که دیگر پوششها قابل استفاده نمی باشند.